BİLGİN PARK KONUTLARI YAPIM İŞİ BAŞLAMIŞTIR

Çaydaçıra Mahallesin’de uzun süredir beklenen ‘’Premium’’ site yaşamı Bilgin Park Konutları ile hayat buluyor.

Toplam 40 Daire ve 3+1, 4+1 ve 4+1 Giyinme Odalı konutların yer aldığı proje, uzun araştırmalar sonucu her türlü ihyacı ve arayışı karşılamak için tasarlandı.

40 Araçlık Kapalı Otopark, Sosyal Tesis, Aletli Spor Salonu, Kapalı Çocuk Oyun Alanı, Futbol ve Basketbol sahası birlikte, Çok Amaçlı Açık Çocuk Oyun Alanı, 24 saat Güvenlik kamera sistem gb. hayatınızı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için düşünüldü. Yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile daire çelik kapınızın karşısına vestiyerinizden hariç ayakkabılık, kiler içi raf, çocuklarınız site de oynarken sizde rahatça evinizden izleyebileceğiniz kamera sistemi, bisiklet parkı, her daireye özel depo alanı sığınaklarınızda düşünüldü.

Sarnılıoğlu güvencesi ile gerçekleştirilecek olan Bilgin Park Konutları sizlere lüks yaşamın tüm anahtarlarını vaat ediyor.

 

  

14.09.2015 21:03:00

lebron james 13 elite wholesale under armour curry kids shoes huge selection new balance 580 Images of under armour curry one Cheap Nike Air Max 87 adidas zx 700 for sale online nike air max ultra moire UA Clutchfit Drive outlet clearance store new style nike air max zero adidas super star 80s under armour curry two low chef cheap under armour curry 3 for sale online Jeremy Lin Shoes 2015 nike air max zero discount nike roshe one sneakernews original nike air max 87 new balance 580