BİLGİN PARK KONUTLARI YAPIMI İŞİ DEVAM ETMEKTEDİR.

Çaydaçıra Mahallesin’de uzun süredir beklenen ‘’Premium’’ site yaşamı Bilgin Park Konutları ile hayat buluyor.

Toplam 40 Daire ve 3+1, 4+1 ve 4+1 Giyinme Odalı konutların yer aldığı proje, uzun araştırmalar sonucu her türlü ihyacı ve arayışı karşılamak için tasarlandı.

40 Araçlık Kapalı Otopark, Sosyal Tesis, Aletli Spor Salonu, Kapalı Çocuk Oyun Alanı, Futbol ve Basketbol sahası birlikte, Çok Amaçlı Açık Çocuk Oyun Alanı, 24 saat Güvenlik kamera sistem gb. hayatınızı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için düşünüldü. Yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile daire çelik kapınızın karşısına vestiyerinizden hariç ayakkabılık, kiler içi raf, çocuklarınız site de oynarken sizde rahatça evinizden izleyebileceğiniz kamera sistemi, bisiklet parkı, her daireye özel depo alanı sığınaklarınızda düşünüldü.

Sarnılıoğlu güvencesi ile gerçekleştirilecek olan Bilgin Park Konutları sizlere lüks yaşamın tüm anahtarlarını vaat ediyor.

 

  

 

 

17.09.2016 15:19:24

adidas Originals ZX 700 6pm under armour curry shoes for mens womens kids boys under armour curry 2 authentic curry 2 shoes for sale online NIKE air max 2016 outlet store find great deals on adidas neo Shop authentic Nike Air Max 95 Shoes Hot sale UA Micro G Torch Anatomix Spawn for Sale air jordan 13 sneakers ioffer Cheap Air Jordans Free shipping save money on new balance 574 shop asics Onitsuka Tiger Mexico 66 India Under Armour Scorpion Shoes under armour curry kids shoes clearance Images of adidas stan smith jordan aero mania boys 1y nike air max zero News about Adidas Original NMD cheap stephen curry shoes