HAKKIMIZDA
A.Kerim Sarnılıoğlu 1981 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İnşaat sektöründe konut yapıp satarak faaliyete başlamıştır. 1997 yılında Sarnılıoğlu İnşaat Ticaret ve Limited Şirketi’ni kurmuştur. Şirket çeyrek asırı aşan tecrübesiyle yüzlerce konut ve işyeri inşa etmiştir. Her geçen gün güçlenen kadrosuyla daha iyi projeler üretmeye, daha iyi yaşam alanları sunmaya çalışmaktadır. Vizyonu sadece bina inşa etmek değil modern, güvenli, konforlu ve sosyal kaynaşmayı sağlayan yaşam alanları oluşturmaktır. İnşaatta güvenilirliğin ve tecrübenin adresi olan SARNILIOĞLU İNŞAAT bu misyonuyla yoluna devam etmektedir.

Sarnılıoğlu Grup 2011 yılında Elazığ da Tepe Home Mağazası açmak için Bilkent Holding ile bayilik anlaşması yapmış ve 2012 yılında Elazığ a Tepe Home Mağazasını açmıştır. Bu mağaza Elazığ da bir ilk e imza atmıştır, mağazamız ev dekorasyonu ile ilgili tüm ürünleri aynı mağaza içerisinde sunarak farklılık yaratmıştır. Mobilya-Aksesuar-Mutfak Dolabı-Beyaz Eşya gibi çeşitli ürün gruplarını mağazamızda çok şık bir şekilde sunmuştur.

Şirket Ortaklarımız;

A.Kerim Sarnılıoğlu 04.08.1953 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da yapıp Üniversite eğitimini FIRAT Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Evli ve dört çocuk babasıdır. Şu an Sarnılıoğlu grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

M.Faruk Sarnılıoğlu 06.04.1980 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da yapıp Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Üniversite son sınıfta PROSTEEL 2005 yarışmasında Çelik Proje dalında 1.olmuştur. Türkiye ve Fransa ‘da Türk Çelik Birliği adına çeşitli ödüller almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra sırasıyla Sazlıdere Barajı İstanbul, Atatürk Olimpiyat Stadı İstanbul, Yenikapı Metrosu İstanbul, Formula 1 kompleksi Kurtköy – İstanbul, Arup Uluslar arası Mühendislik İstanbul stajlarını yaptıktan sonra Turan Hazinedaroğlu İnşaat A.Ş TOKİ Pendik 1056 Konut ve İstHanbul Evleri Beylikdüzü projelerinde çalışmıştır. 2006 yılından beri Sarnılıoğlu grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

M.Sinan Sarnılıoğlu 10.08.1981 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’ da yapıp Üniversite eğitimini 1999 - 2003 İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. 2003 - 2004 yıllarında Grant Thornton Uluslararası Denetim firmasında denetçi olarak çalışmıştır. Denetçi olarak çalıştığı dönemde çok sayıda büyük firmada denetim de bulunmuştur ve sonrasın da Mali Müşavirlik sınavını kazanıp burada stajını yapıp Elazığ'a dönmüştür. 2006 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını almıştır.2004 yılından beri Sarnılıoğlu Grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.