HAKKIMIZDA

A.Kerim Sarnılıoğlu 1981 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra İnşaat sektöründe konut yapıp satarak faaliyete başlamıştır. 1997 yılında Sarnılıoğlu İnşaat Ticaret ve Limited Şirketi’ni kurmuştur.  Şirket çeyrek asırı aşan tecrübesiyle yüzlerce konut ve işyeri inşa etmiştir. Her geçen gün güçlenen kadrosuyla daha iyi projeler üretmeye, daha iyi yaşam alanları sunmaya çalışmaktadır. Vizyonu sadece bina inşa etmek değil modern, güvenli, konforlu ve sosyal kaynaşmayı sağlayan yaşam alanları oluşturmaktır. İnşaatta güvenilirliğin ve tecrübenin adresi olan SARNILIOĞLU İNŞAAT bu misyonuyla yoluna devam etmektedir.

Sarnılıoğlu Grup 2011 yılında Elazığ da Tepe Home Mağazası açmak için Bilkent Holding ile bayilik anlaşması yapmış ve 2012 yılında Elazığ a Tepe Home Mağazasını açmıştır. Bu mağaza Elazığ da bir ilk e imza atmıştır, mağazamız ev dekorasyonu ile ilgili tüm ürünleri aynı mağaza içerisinde sunarak farklılık yaratmıştır. Mobilya-Aksesuar-Mutfak Dolabı-Beyaz Eşya gibi çeşitli ürün gruplarını mağazamızda çok şık bir şekilde sunmuştur.

Şirket Ortaklarımız;

A.Kerim Sarnılıoğlu 04.08.1953 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da yapıp Üniversite eğitimini FIRAT Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Evli ve dört çocuk babasıdır. Şu an Sarnılıoğlu grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

M.Faruk Sarnılıoğlu 06.04.1980 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da yapıp Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Üniversite son sınıfta PROSTEEL 2005 yarışmasında Çelik Proje dalında 1.olmuştur. Türkiye ve Fransa ‘da Türk Çelik Birliği adına çeşitli ödüller almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra sırasıyla Sazlıdere Barajı  İstanbul,  Atatürk Olimpiyat Stadı İstanbul, Yenikapı Metrosu İstanbul, Formula 1 kompleksi Kurtköy – İstanbul, Arup Uluslar arası Mühendislik İstanbul stajlarını yaptıktan sonra Turan Hazinedaroğlu İnşaat A.Ş TOKİ Pendik 1056 Konut ve İstHanbul Evleri Beylikdüzü projelerinde çalışmıştır. 2006 yılından beri Sarnılıoğlu grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

M.Sinan Sarnılıoğlu 10.08.1981 Elazığ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’ da yapıp Üniversite eğitimini 1999 - 2003 İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. 2003 - 2004 yıllarında Grant Thornton Uluslararası Denetim firmasında denetçi olarak çalışmıştır. Denetçi olarak çalıştığı dönemde çok sayıda büyük firmada denetim de bulunmuştur ve sonrasın da  Mali Müşavirlik sınavını kazanıp burada stajını yapıp Elazığ'a dönmüştür. 2006 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını almıştır.2004 yılından beri Sarnılıoğlu Grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

 

İnşaat
SARNILIOĞLU MOBİLYA

2011 Yılında Bilkent Holding ile Tepe Home Mağazacılığı için bayilik anlaşması yapılmış 2012 yılında Tepe Home Mağazası Elazığ'da faaliyete giirmiştir.

SARNILIOĞLU İNŞAAT

1981 yılından bugüne, sizden aldığı güven ve güçle; çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine doğru çözümlerle cevap vererek lider olmayı sürdürmüştür.

Mobilya
Projeli
İşler
PROJELİ İŞLER

Tepe Home Mağazası ile birlikte Tepe Mutfak ve Projeli İşlerde faaliyete girmiştir.Mutfak dolabı,ithal duvar kağıdı,ankastre ürünler,Franke,Teka Bayilikleri ile ev dekorasyonunda sağlam adımlarla ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

nike roshe run release date and price curry 3 release dates news air jordan 3 eBay air jordan 13 New Balance 574 Clearance original stephen curry 1 shoes sale UA AIR JORDAN XXX eBay air jordan 3 for sale online cheap adidas neo sale USA online adidas stan smith classic Under Armour Raid Electric Blue Under Armour Curry Champs Sports Buy Cheap Adidas Nmd Online New Balance 580 Foot Locker wholesale adidas zx 700 online Amazon ua speed form gemini shoes original ua curry 3 basketball shoes nike roshe run on sale new balance 574 adidas neo men's